Oprawa meblowa LED wpuszczana okrągła aluminium
towar niedostępny
Oprawa meblowa na wysokiej jakości diodach LED, wpuszczana. Kolor srebrny / aluminium. Barwa światła biała ciepła lub zimna.
Opis
Oprawa meblowa LED wpuszczana. Kolor aluminium. Barwa światła biała ciepła lub biała zimna.
Srebrna oprawa meblowa LED do montażu "wpuszczanego". Wykonana z aluminium. Dzięki swoim wymiarom, a w szczególności tylko 11 mm wysokości, z powodzeniem montowana jest w płytach meblowych o grubości 18 mm.
Średnica otworu montażowego powinna wynosić ok 55 mm
Oprawa oparta o diody SMD najnowszej generacji. Jej jakość potwierdzają wymagające europejskie certyfikaty CE i RoHS a także udzielana 2 letnia gwarancja.
Pobór prądu zaledwie 1.8W co pozwoli obniżyć rachunki za prąd.
Do oprawy wpuszczanej istnieje możliwość zakupu pierścienia montażowego do instalacji nawierzchniowej.
Oświetlenie meblowe przystosowane do pracy z zasilaczami stabilizowanymi LED 12V.
Oprawa LED wpuszczana współpracuje ze ściemniaczami PWM.
SPECYFIKACJA
| Model | 1095- |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Prąd max. | 0.125A |
| Moc | 1.8W |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 150 lm |
| Źródło światła | LED SMD |
| Wyłącznik | - |
| Wymiary | 65 x 11 mm |
| Przewód zasilający | dł. 200 cm - wtyk JSTM miniAMP |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | aluminium (srebrny) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Cetryfikaty | CE RoHS |
| Gwarancja | 24 miesięce |