Oprawa meblowa LED kwadratowa biała 2W 4000K 12V DC
Kod produktu: ID-1500
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa meblowa LED wpuszczana. Kolor biały. Barwa światła biała neutralna 4000K.
Wysokiej jakości oprawa podszafkowa LED wpuszczana. Idealna do oświetlenia blatów, szafek, wnęk. Oprawa kwadratowa w kolorze białym. Charakteryzuje się niewielkimi wymiarami: 65 x 65 mm i tylko 12 mm wysokości. Pozwala to na bezproblemowy montaż oprawy w płytach meblowych 18mm. W oprawie podszafkowej LED zastosowano diody COB.
Pobór prądu oprawy wynosi zaledwie 2W. Barwa światła neutralna oświetli i upiększy każde wnętrze.
Oprawa pracuje na napięciu 12V. Do zasilania oprawy LED powinno stosować się specjalnie do tego przeznaczone zasilacze stabilizowane LED 12V dostępne w naszym sklepie.
Przewody zasilające: długość ok. 110 cm
Zalecany otwór montażowy wynosi 55mm.
Oprawy współpracuje ze ściemniaczami PWM.
SPECYFIKACJA
| Model | 1500 |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Prąd max. | 0.161A |
| Moc | 2W |
| Barwa światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 160lm |
| Źródło światła | Dioda LED COB |
| Wyłącznik | - |
| Wymiary | 65 x 65 mm x 12 mm |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | biała |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Cetryfikaty | CE RoHS |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

