Oprawa meblowa LED kwadratowa aluminium. Barwa ciepła
Kod produktu: ID-1093-ALUMINIUM
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Podszafkowa oprawa meblowa LED kwadratowa. Kolor aluminium.
Wysokiej jakości oprawa podszafkowa LED wpuszczana. Idealna do oświetlenia blatów, szafek, wnęk. Oprawa kwadratowa w kolorze aluminium. Charakteryzuje się niewielkimi wymiarami: 65 x 65 mm i tylko 11 mm wysokości. Pozwala to na bezproblemowym montaż oprawy w płytach meblowych 18mm. W oprawie podszafkowej LED zastosowano diody SMD 3014 światowego lidera EPISTAR.
Pobór prądu oprawy wynosi zaledwie 1.8W. Barwa światła biała ciepła oświetli i upiększy każde wnętrze.
Oprawa pracuje na napięciu 12V. Do zasilania oprawy LED powinno stosować się specjalnie do tego przeznaczone zasilacze stabilizowane LED 12V dostępne w naszym sklepie.
Jako jedyni na rynku będąc świadomym jakośc produktu oferujemy na oprawę meblową LED aż 4 lata gwarancji.
Zalecany otwór montażowy wynosi 55mm.
Oprawa współpracuje ze ściemniaczami PWM.
SPECYFIKACJA
| Model | 1095- |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Prąd max. | 0.125A |
| Moc | 1.8W |
| Barwa światła | biała ciepła 3200K |
| Strumień świetlny | 150 lm |
| Źródło światła | Dioda LED SMD 2835 |
| Wyłącznik | - |
| Wymiary | 65 x 65 x 11 mm |
| Przewód zasilający | dł. 200 cm - wtyk JSTM miniAMP |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | aluminium |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Cetryfikaty | CE RoHS |
| Gwarancja | 48 miesięcy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

