Nowoczesny kinkiet betonowy Orbis lampa ścienna
Kod produktu: SL.0486
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Betonowa lampa ścienna kinkiet Orbis szara SL.0486
Seria betonowych lamp Orbis to geometryczne minimalistyczne formy które idealnie rozświetlą Twoją przestrzeń i nadadzą wnętrzu niesamowity klimat.
Minimalistyczny, surowy design lamp z pewnością przyciągnie oko Twoich gości i nada charakteru wnętrzom w stylu betonowym i minimalistycznym.
Wszystko wyprodukowane w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Plafony sufitowe z serii Orbis przystosowane są do żarówek G9 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Seria: | Orbis |
| Główny materiał lampy: | beton |
| Kolor główny produktu: | szary |
| Rodzaj trzonka: | G9 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x 40W (brak w komplecie) |
| Odległość od ściany: | 12 cm |
| Wymiary: | 10 x 10 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

