Kinkiet ścienny tuba G9 Orbis 1 antracyt SL.0566
Kod produktu: SL.0566
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Ścienny kinkiet tuba. Orbis 1 antracyt, okrągła lampa góra-dół.
Wyjątkowej klasy i jakości seria opraw ścienno-sufitowych Orbis w kolorach antracytowym, czarnym, białym, szarym w kształcie walca. Oprawy dostępne w wersjach od pojedynczych (spoty) do sufitowych podwójnych downlight'ów czy też kinkietów ściennych lub lamp wiszących. Sprawdzą się jako kinkiety przy lustrach, łóżkach, wyjątkowych strukturach ścian, jako oświetlenie obrazów, detali wnętrza czy jako główne źródło światła w pomieszczeniu.
Pęknie malowane na biało proszkowo aluminium - wszystko wykonane w Polsce z dbałością o szczegóły.
Oprawy przystosowane do żarówek G9 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie na promocyjnych warunkach. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.
Kinkiet tuba - specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet ścienny |
| Seria: | ORBIS 1 |
| Główny materiał lampy: | wysokiej jakości aluminium |
| Kolor główny produktu: | antracyt |
| Rodzaj trzonka: | 1 x G9 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x 40W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 10 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Odległość od ściany | 12 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

