Nowoczesna okrągła lampa sufitowa Plafon Solar 20 chrom
Kod produktu: SL.0035-1
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny plafon lampa sufitowa SOLAR 20 chrom
Minimalistyczna i stylowa seria lamp SOLAR to proste, okrągłe formy wykonane z wysokiej jakości stali w kolorze chromu i białego, matowego szkła które doskonale rozprasza światło. Minimalizm i prostota a zarazem niesamowicie estetyczny element wystroju i doskonałe źródło światła.
Plafony sufitowe wyprodukowane w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Oprawy przystosowane do żarówek E-27 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | plafon |
| Seria: | Solar |
| Główny materiał lampy: | stal, szkło |
| Kolor główny produktu: | chrom |
| Rodzaj trzonka: | 1 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x max 60W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 8 cm |
| Szerokość: | 22 x 22 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Atrybuty plafony LED
- kształt oprawy okrągła
- źródło światła E27
- źródło światła w komplecie nie
- kolor dominujący chrom
- materiał obudowy metal
- materiał klosza tworzywo sztuczne
- klasa szczelności IP20
- czujnik ruchu nie
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

