URCHIN lampa wisząca chrom P0491-09F-F4AN srebrne rurki
Kod produktu: 003064-011281
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line P0491-09F-F4AN URCHIN lampa wisząca chromowane rurki.
Rozłożysta konstrukcja o efektownym wzornictwie. Niesamowity efekt kuli z chromowanymi rurkami. Lampa doskonale wkomponuje się w różne style wyposażenia wnętrz.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | URCHIN |
| Model | P0491-09F-F4AN URCHIN LAMPA WISZĄCA CHROME |
| Źródło światła | G9 x 9 szt |
| Maksymalna moc | 42W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | srebrny, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 74-120 cm (regulowana) |
| Średnica kuli | 60,2 cm |
| Wysokość kuli | 60 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

