Lampka nocna LED Miś okularnik niebieski dziecięca trzy poziomy świecenia
towar niedostępny
Lampka nocna LED dla dziecka Miś okularnik niebieski. Trzy poziomy świecenia.
Opis
Lampka nocna LED dziecięca - Miś. Trzy poziomy świecenia.
Niebieska lampka nocna LED Miś Okularnik - idealna do pokoju naszej pociechy. Z wyglądu przypomina zabawkę z prostymi kontrastującymi kolorami, dzięki czemu jej kształt i kolor również przykuwa uwagę naszej pociechy. Lampka dekoracyjna wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, bardzo trwałego i odpornego na stłuczenie czy uszkodzenie. Dzięki dotykowemu włącznikowi możemy otrzymać trzy poziomy świecenia - zwiększając krokowo poziom świecenia lampki. Kolorowa obudowa idealnie rozprasza światło dzięki czemu nasza pociecha będzie mogła spokojnie spać.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampka nocna dziecięca |
| Seria: | Miś okularnik |
| Główny materiał lampy: | tworzywo sztuczne |
| Kolor główny produktu: | niebieski |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Poziomy świecenia | 10lm, 30lm, 70lm |
| Moc źródła światła: | 2.5 W |
| Wysokość: | 270 mm |
| Szerokość: | 200 mm |
| Włącznik | Dotykowy |
| Gwarancja | 2 lata |