Lampa wisząca LED Rondo 354 Milagro czarna złota
Kod produktu: ML354
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED Rondo 354 czarna złota 36W.
Lampa wisząca LED Rondo 354 Milagro w formie trzech okrągłych kloszy ze stali z wbudowanym źródłem światła LED. Zewnętrzna część oprawy jest w kolorze czarnym - matowym, wnętrze jest złote - matowe. Wysokość zawieszenia każdej oprawy można dowolnie regulować od 60 cm - 100 cm. Lampa daje przyjemne światło o barwie neutralnej - dziennej. Wymienne źródło światła znacznie wydłuża jej żywotność. Doskonale sprawdza się jako główne źródło światła w pomieszczeniu. Pięknie wygląda również razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję linii świetlnych. Lampa LED Rondo pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja
| Typ lampy | wisząca |
| Model lampy | Rondo 354 |
| Główny kolor lampy | czarny, złoty |
| Materiał | metal |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 36W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 179W |
| Wysokość lampy | 60 - 100 cm |
| Średnica klosza | 23,2 cm |
| Długość podsufitki | 65 cm |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 2520 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

