Lampa sufitowa plafon kryształowy LED Sophia C1119-24R
Kod produktu: C1119-24R
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa plafon LED szklana Sophia C1119-12R
Lampa sufitowa plafon w formie chromowanej okrągłej oprawy ze zwisającymi kryształkami i wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Lampa świetnie sprawdzi się jako główne źródło światła ale i tez jako część większej instalacji z innymi lampami i kinkietami LED.
Odważny i dekoracyjny design pasuje idealnie do wnętrz w stylu nowoczesnym i glamour.
Lampa wyposażona została w energooszczędne wymienne źródło światła LED o mocy 24 W. Barwa światła lampy - 4000K
Specyfikacja:
| Typ lampy: | plafon |
| Model: | C1119-24R |
| Główny materiał lampy: | metal, kryształ |
| Kolor główny produktu: | chrom |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 24W |
| Strumień świetlny: | 1920 lm |
| Barwa światła: | 4000K (neutralna) |
| Wysokość: | 15 cm |
| Średnica: | -- cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

