Lampa sufitowa nowoczesna plafon LED Monet 28W C1372-28
Kod produktu: C1372-28
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa plafon LED chromowana listwa Monet 28W C1372-15
Lampa sufitowa plafon w formie chromowanych listew z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Lampa świetnie sprawdzi się jako główne źródło światła ale i tez jako część większej instalacji z innymi lampami i kinkietami LED.
Odważny i minimalistyczny design pasuje idealnie do wnętrz w stylu nowoczesnym i betonowym.
Lampa wyposażona została w energooszczędne wymienne źródło światła LED o mocy 28 W. Barwa światła lampy - neutralna - 4000K
Specyfikacja:
| Typ lampy: | plafon |
| Model: | Monet 28W C1372-28 |
| Główny materiał lampy: | metal, akryl |
| Kolor główny produktu: | chrom |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 28W |
| Strumień świetlny: | 1960 lm |
| Barwa światła: | 4000K (neutralna) |
| Wysokość: | 10 cm |
| Średnica: | 43 cm |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

