Lampa sufitowa LED plafon Sydney C8380-51W
Kod produktu: C8380-51W
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa plafon LED nowoczesna Sydney C8380-51W
Lampa sufitowa w formie listew z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Lampa świetnie sprawdzi się jako główne źródło światła ale i tez jako część większej instalacji z innymi lampami i kinkietami LED.
Odważny i minimalistyczny design pasuje idealnie do wnętrz w stylu nowoczesnym i betonowym.
Lampa wyposażona została w energooszczędne wymienne źródło światła LED o mocy 51W. Barwa światła lampy - ciepła - 3000K
Specyfikacja:
| Typ lampy: | plafon |
| Model: | Sydney C8380-51W |
| Główny materiał lampy: | akryl, metal |
| Kolor główny produktu: | chrom |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 51W |
| Strumień świetlny: | 3928 lm |
| Barwa światła: | 3000 (ciepła) |
| Szerokość lampy: | 660 cm |
| Wysokość: | 226 cm |
| Gwarancja: | 36 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

