Lampa stojąca podłogowa Modern B il mio czarna E27
Kod produktu: 308016
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa podłogowa stojąca iL Mio Modern czarna
Seria wyjątkowych lamp Modern o designerskim wyglądzie i wysokim standardzie wykonania. Lampy wykonane z aluminium malowanego proszkowo. Zewnętrzna czarna matowa powierzchnia lampy kontrastuje ze złotym, błyszczącym wnętrzem, z którego wydobywa się wyjątkowo ciepłe i miękkie światło. Lampy można komponować ze sobą w dowolnych konfiguracjach zależnie od upodobania.
Dzięki swojej formie wkomponują się i upiększą każde wnętrze.
Lampa bez źródła światła. Do lamp polecamy efektowne żarówki LED filament dostępne w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa podłogowa |
| Główny materiał lampy: | aluminium |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Wymiary | 38x168 cm |
| Napięcie znamionowe: | 220-240V |
| Moc źródła światła: | max. 20W LED (E27) |
| Klosz: | aluminium złoty wewnątrz |
| Stopień ochrony produktu: | IP20 |
| Dodatkowe funkcje: | wyłącznik mechaniczny na przewodzie |
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Klasa energetyczna produktu: | A++ do A |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

