Kinkiet spot Modern B il mio czarny E27 regulowany
towar niedostępny
Kinkiet kierunkowy Modern 1B koloru czarnego. Minimalistyczny styl i prosta forma. Trzonek E27
Opis
Nowoczesny kinkiet ścienny iL Mio Modern 1B czarny
Seria wyjątkowych lamp Modern o designerskim wyglądzie i wysokim standardzie wykonania. Lampy wykonane z aluminium malowanego proszkowo. Zewnętrzna czarna matowa powierzchnia lampy kontrastuje ze złotym, błyszczącym wnętrzem, z którego wydobywa się wyjątkowo ciepłe i miękkie światło. Lampy można komponować ze sobą w dowolnych konfiguracjach zależnie od upodobania.
Dzięki swojej formie wkomponują się i upiększą każde wnętrze.
Lampa bez źródła światła. Do lamp polecamy efektowne żarówki LED filament dostępne w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet ścienny |
| Główny materiał lampy: | aluminium |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Wymiary | 16,5x25x29 cm |
| Napięcie znamionowe: | 220-240V |
| Moc źródła światła: | max. 20W LED (E27) |
| Klosz: | aluminium złoty wewnątrz |
| Stopień ochrony produktu: | IP20 |
| Dodatkowe funkcje: | wyłącznik obrotowy |
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Klasa energetyczna produktu: | A++ do A |