Lampa spot Zuma Line Deep SL spot 89313 -N tuba czarno złota okrągła
Kod produktu: 003064-024552
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa Zuma Line Deep SL spot 89313 czarno-złota.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampa Zuma Line Deep SL 89313 charakteryzuje się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Czarno złota oprawa sufitowa w formie prostej tuby. Klasyczny wygląd oraz połączenie czerni ze złotem dodaje oprawie nieco blasku i ekskluzywności. Oprawa polecana do oświetlania salonów, pokojów dziennych, sypialni, biur czy lokali handlowych.
Specyfikacja
- Typ oprawy: oprawa natynkowa spot
- Seria: DEEP
- Model: 89313-N
- Napięcie zasilania: 220-230V AC 50/60Hz
- Rodzaj gwintu: GU10
- Ilość źródeł światła: 1
- Typ źródła światła: żarówka LED (brak w komplecie)
- Moc maksymalna: 10W LED
- Regulacja kąta świecenia: nie
- Przeznaczenie: salon / jadalnia / kuchnia / sypialnia / pokój dzienny / korytarz / biuro
- Styl: nowoczesny, skandynawski, loft
- Materiał dominujący: aluminium
- Kolor dominujący: czarny
- Kolor uzupełniający: złoty
- Wysokość: 100 mm
- Szerokość: 55 mm
- Klasa szczelności: IP20
- Klasa energetyczna: Od A++ do E
- Gwarancja producenta: 3 lata
Specyfikacja plafonu Zuma Line Deep SL 89313:
| Seria | SPOT |
| Model | 89313 DEEP SL 1 SPOT BLACK-GOLD |
| Źródło światła | 1 x GU10 |
| Maksymalna moc | 1 x max 50W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | aluminium |
| Kolor główny | czarny/złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 14 cm |
| Średnica | 9,7 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Sprawdźcie również lampy Zuma Line oraz lampy Milagro!
Cechy produktu
Oprawy downlight spot
- typ oprawy natynkowa
- kolor dominujący czarny
- kolor dodatkowy złoty
- ilość źródeł światła 1
- typ źródła światła GU10
- regulacja kąta świecenia nie
- klasa szczelności IP20
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

