Lampa ogrodowa Serena 45 cm inox E27 tuba + rastry Polux 204523
Kod produktu: 204523
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ogrodowa stojąca Serena Polux INOX 1xE27 45 cm.
Wolnostojąca oprawa ogrodowa na źródło światła 1xE27. Dzięki zastosowaniu gwintu oprawy E27 możemy zastosować z lampą dowolną żarówkę o mocy max. do 25W. Polecamy dostępne w naszej ofercie żarowki LED, które znacząco zmniejszą zużycie energii elektrycznej. Oprawa będzie pięknym uzupełnieniem i oświetleniem ogrodów, podjazdów, schodów, tarasów, placy. Dzięki podwyższonej klasie szczelności IP44 może być z powodzeniem stosowana za zewnątrz w trydnych warunkach atmosferycznych.
Oprawa wykonana z stali nierdzewnej.
Specyfikacja:
| Model | POLUX SERENA inox CIE015-45 |
| Kolor główny produktu | srebrny |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 (brak w komplecie) |
| Moc maksymalna źródła światła | do 24W (świetlówka kompaktowa) LED do 15W |
| Napięcie znamionowe produktu | 220-240V~50Hz |
| Materiał | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Kąt rozsyłu światła | 180 º |
| Wymiary | 120*120*450 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Oprawy zewnętrzne
- Producent GoldLUX / Polux
- typ oprawy lampa stojąca
- kolor dominujący stal szczotkowana / inox
- styl oprawy nowoczesny
- czujnik ruchu nie
- czujnik zmierzchu nie
- źródło świata zintegrowane (LED)
- Kierunek świecenia dół
- klasa szczelności IP44
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

