Lampa ogrodowa Serena 100 cm szara E27 tuba + rastry Polux 315137
Kod produktu: 315137
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ogrodowa stojąca wysoka Serena Godlux szara 1xE27 100 cm.
Wolno stojąca lampa ogrodowa Polux Serena na wymienne źródło światła. Dzięki zastosowaniu gwintu oprawy E27 możemy zastosować z lampą dowolną żarówkę o mocy max. do 24W. Polecamy dostępne w naszej ofercie żarówki LED, które znacząco zmniejszą zużycie energii elektrycznej. Oprawa będzie pięknym uzupełnieniem i oświetleniem ogrodów, podjazdów, schodów, tarasów, placów. Dzięki podwyższonej klasie szczelności IP44 może być z powodzeniem stosowana za zewnątrz w trudnych warunkach atmosferycznych.
Oprawa wykonana ze stali nierdzewnej:
Specyfikacja:
- Typ: lampa zewnętrzna stojąca
- Model: Serena
- Producent: GOLDLux
- Napięcie zasilania: 230V
- Źródło światła: 1xE27 (brak w komplecie)
- Moc lampy: max 10W (LED)
- Barwa światła: -
- Strumień świetlny: -
- Kolor dominujący: szary
- Styl aranżacji: nowoczesny
- Przeznaczenie: oświetlenie ogrodu, parkingu, ścieżek, chodników,
- Współczynnik oddawania barw Ra: -
- Klasa energetyczna: -
- Materiał wykonania: aluminium, tworzywo sztuczne
- Możliwość ściemnienia: tak- zależne od źródła światła
- Sterowanie: nie
- Wysokość: 1000 mm
- Średnica: 120 mm
- Średnica podstawy: 135 mm
- Klasa szczelności: IP44
- Certyfikaty: CE, RoHS
- Gwarancja producenta: 2 lata
Specyfikacja lampy ogrodowej Serena:
| Model | POLUX SERENA inox CIE015-100 |
| Kolor główny produktu | srebrny |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 (brak w komplecie) |
| Moc maksymalna źródła światła | do 24W (świetlówka kompaktowa) LED do 15W |
| Napięcie znamionowe produktu | 220-240V~50Hz |
| Materiał | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Kąt rozsyłu światła | 180 º |
| Wymiary | 120*120*1000 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Oprawy zewnętrzne
- Producent GoldLUX / Polux
- typ oprawy lampa stojąca
- kolor dominujący srebrny / szary
- styl oprawy nowoczesny
- czujnik ruchu nie
- czujnik zmierzchu nie
- źródło świata wymienne
- Kierunek świecenia dół
- klasa szczelności IP44
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

