Lampa LED wisząca Timber 568 18W Milagro drewniana
Kod produktu: MLP568
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca drewniana LED nowoczesna Milagro Timber 568 18W.
Lampa wisząca w formie drewnianej listwy z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa świetnie sprawdzi się jako główne źródło światła ale i tez jako część większej instalacji z innymi lampami i kinkietami LED. Minimalistyczny design pasuje idealnie do wnętrz w stylu rustykalnym, skandynawskim i minimalistycznym.
Lampa wyposażona została w energooszczędne wymienne źródło światła LED o mocy 18W. Barwa światła lampy - ciepła - 3000K
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Model: | Timber 568 |
| Główny materiał lampy: | drewno dębowe, metal, akryl |
| Kolor główny produktu: | naturalne drewno |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 18W (odpowiednik 93W) |
| Strumień świetlny: | 1260 lm |
| Barwa światła: | 3000K (ciepła) |
| Szerokość lampy: | 90 cm |
| Szerokość podsufitki: | 9 cm |
| Wysokość lampy z zawiesiem: | max 100 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

