Lampa drewniana sufitowa plafon Feniks 2 naturalne drewno
Kod produktu: SL.0076
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny designerski plafon Feniks 2 wenge
Stylowe lampy z serii FENIKS to wysublimowane, designerskie połączenie naturalnego, jasnego drewna i matowego białego szkła. Zaprojektowana i produkowana od początku do końca w Polsce gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Wszystko z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Oprawy przystosowane do żarówek E-27 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | Żyrandole, Plafony |
| Seria: | FENIKS |
| Główny materiał lampy: | drewno, szkło |
| Kolor główny produktu: | naturalne drewno |
| Rodzaj trzonka: | 2 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 2 x max 60W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 12 cm |
| Szerokość: | 43 x 43 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Atrybuty plafony LED
- kształt oprawy kwadratowa
- źródło światła E27
- źródło światła w komplecie nie
- kolor dominujący odcienie drewna
- materiał obudowy drewno
- materiał klosza szkło
- klasa szczelności IP20
- czujnik ruchu nie
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

