Lampa ścienna kinkiet Feniks 1 biały
Kod produktu: SL.0079
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny designerski kinkiet, lampa ścienna Feniks 1 biały
Stylowe lampy ścienne z serii FENIKS to wysublimowane, designerskie połączenie pięknego drewna w kolorze białym i matowego białego szkła. Zaprojektowana i produkowana od początku do końca w Polsce gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Wszystko z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Oprawy przystosowane do żarówek E-27 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie na promocyjnych warunkach. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | Kinkiety |
| Seria: | FENIKS |
| Główny materiał lampy: | drewno, szkło |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Rodzaj trzonka: | 1 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x max 60W (brak w komplecie) |
| Wymiary | 30 x 30 x 12 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

