Kinkiet szklany RICO SL.0212 Sollux
Kod produktu: SL.0212
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Ścienny kinkiet Rico biały szklany kwadratowy.
Wyjątkowej klasy i jakości kinkiet Rico w kolorze białym. Klosz kinkietu wykonany z wysokiej jakości mlecznego szkła. Oprawa sprawdzi się jako kinkiet przy lustrach, łóżkach, wyjątkowych strukturach ścian, jako oświetlenie obrazów, detali wnętrza.
Oprawa z dbałością wyprodukowana w całości w Polsce. Oprawy przystosowane do żarówek G9 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie na promocyjnych warunkach. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet ścienny |
| Seria: | RICO |
| Główny materiał lampy: | szkło/stal |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Rodzaj trzonka: | 1 x G9 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x 40W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 10 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Odległość od ściany | 12 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Źródło światła: G9, 1 x max. 40W, 50 Hz, 220V, IP20. Żarówka nie jest w komplecie.
Wymiary: 10 x 10 x 12 cm
Materiał: Szkło
Kolor: Biały
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Biały
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Szkło | Kryształ
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Kwadrat | prostokąt
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

