Kinkiet ścienny Cube kostka G9 Quad 1 biały
towar niedostępny
Ścienny kinkiet QUAD 1 szary okrągły góra-dół.
Opis
Ścienny kinkiet QUAD 1 szary okrągły góra-dół.
Wyjątkowej klasy i jakości seria opraw ścienno-sufitowych QUAD w kolorach czarnym, białym, szarym w kształcie sześcianu. Oprawy dostępne w wersjach od pojedynczych (spoty) do sufitowych podwójnych downlight'ów czy też kinkietów ściennych lub lamp wiszących. Sprawdzą się jako kinkiety przy lustrach, łóżkach, wyjątkowych strukturach ścian, jako oświetlenie obrazów, detali wnętrza czy jako główne źródło światła w pomieszczeniu.
Kinkiet ścienny kostka G9 Quad 1 wykonany z aluminium pięknie pomalowanego proszkowo w kolorze białym, a to wszystko wykonane w Polsce.
Oprawy przystosowane do żarówek G9 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie na promocyjnych warunkach. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.
Specyfikacja kinkietu ściennego Cube Quad 1:
| Typ lampy: | kinkiet ścienny |
| Seria: | QUAD 1 |
| Główny materiał lampy: | wysokiej jakości aluminium |
| Kolor główny produktu: | szary |
| Rodzaj trzonka: | 1 x G9 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x 40W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 10 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Odległość od ściany | 12 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Polecamy sprawdzić również lampy Zuma Line oraz lampy Milagro!