Kinkiet podwójny QUAD MAXI czarny Sollux SL.0527
Kod produktu: SL.0527
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Ścienny kinkiet kostka QUAD maxi czarny, światło góra-dół
Wyjątkowej klasy i jakości seria opraw ścienno-sufitowych QUAD w kolorach czarnym, białym, szarym w kształcie sześcianu. Oprawy dostępne w wersjach od pojedynczych (spoty) do sufitowych podwójnych downlight'ów czy też kinkietów ściennych lub lamp wiszących. Sprawdzą się jako kinkiety przy lustrach, łóżkach, wyjątkowych strukturach ścian, jako oświetlenie obrazów, detali wnętrza czy jako główne źródło światła w pomieszczeniu.
Piękna kubistyczna nowoczesna forma kostki pomalowana proszkowo na szaro. Oprawa ścienna wykonana od początku do końca w Polsce.
Oprawy przystosowane do żarówek G9 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie na promocyjnych warunkach. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.
Specyfikacja kinkietu kostka:
| Typ lampy: | kinkiet ścienny |
| Seria: | QUAD maxi |
| Główny materiał lampy: | wysokiej jakości stal |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Rodzaj trzonka: | 2 x G9 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 2 x 40W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 10 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Odległość od ściany | 10 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 2 źródła
Kształt lampy
- Kształt lampy Kwadrat | prostokąt
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

