Lampka biurkowa stołowa VAIO biały 667 TK Lighting
Kod produktu: 667
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa stołowa biurkowa VAIO biała TK Lighting 667
Nowoczesna lampa biurkowa polskiej produkcji. Delikatny biały abażur wykonany z tkaniny, wkomponowany w drewniane ramię oprawy. W lampie zastosowano trzonek na żarówkę LED E27 (tzw. duży gwint)
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa biurkowa/stołowa |
| Seria: | VAIO |
| Główny materiał lampy: | drewno/materiał |
| Kolor główny produktu: | biały/drewno |
| Rodzaj trzonka: | E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x 15W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 46cm |
| Średnica: | 18 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Biały
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Tkanina
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

