Kinkiet ścienny VAIO biały 818 TK Lighting
Kod produktu: 818
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny kinkiet ścienny VAIO biały TK Lighting 818
Nowoczesny kinkiet ścienny polskiej produkcji. Delikatny biały abażur wykonany z tkaniny, wkomponowany w drewniane ramię oprawy. W lampie zastosowano trzonek na żarówkę LED E27 (tzw. duży gwint)
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet/spot |
| Seria: | VAIO |
| Główny materiał lampy: | drewno/materiał |
| Kolor główny produktu: | biały/drewno |
| Rodzaj trzonka: | E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x 15W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 27 cm |
| Średnica: | 13,5 cm |
| Odległość od ściany | 28 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

