One Light oprawa elewacyjna schodowa LED Lapas 2 230V 7W 3000K IP65 czarna 68068C/B/W
Kod produktu: 68068C/B/W
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
One Light oprawa elewacyjna schodowa LED Lapas 2 230V 7W 3000K IP65 czarna 68068C/B/W
Wysokiej jakości oprawa zewnętrzna do montażu podtynkowego wykonana z aluminium. Oprawa Lapas sprawdza się w oświetleniu elewacji, bocznego oświetlenia schodów czy ogrodzeń. W oprawie wbudowano moduł LED o mocy 7W, barwie światła białej ciepłej.
Oprawa o wysokiej klasie szczelności IP65.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wpuszczana zewnętrzna LAPAS |
| Model | 68068C/B/W |
| Źródło światła | LED (w komplecie) |
| Maksymalna moc | 7W |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 550lm |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Szerokość | 22,5 cm |
| Długość | 5,5 cm |
| Wymiary otworu | 22x7 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Oprawy zewnętrzne
- Barwa światła ~3000K
- Producent One Light
- typ oprawy ścienna - wpuszczana
- kolor dominujący czarny
- styl oprawy nowoczesny
- czujnik ruchu nie
- czujnik zmierzchu nie
- źródło świata zintegrowane (LED)
- Kierunek świecenia dół
- klasa szczelności IP65
Oprawy schodowe - wszystkie atrybuty
- Napięcie zasilania 230V AC
- Typ montażu podtynkowo (puszka w zestawie)
- Kształt oprawy prostokątna
- Kolor obudowy czarny
- klasa szczelności IP65
- barwa świata biała ciepła ~3000K
- wbudowany czujnik ruchu nie
- wbudowany czujnik zmierzchu nie
- Producent ONE Light
Pliki do pobrania
Instrukcja montażu Lapas 2 68068C/B/W
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

