Lampa wpuszczana p/t LED liniowa czarna 120 cm 4000 Samsung chip
Kod produktu: 013719
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa podtynkowa liniowa LED 120 cm 4000K 40W Samsung chip
Piękna i nowoczesna lampa do montażu podtynkowego w płycie GK/suficie systemowym z nowoczesnym źródłem światła LED oparta o diody marki Samsung. Łatwy montaż oprawy poprzez klipsy montażowe/trzymające.
Lampa liniowa LED o długości 121,5 cm ma moc 40W i emituje strumień świetlny na poziomie 4400lm. Barwa światła: biała dzienna 4000K. Lampa charakteryzuje się niskim współczynnikiem UGR 21.
Lampa o wymiarach 121,5 cm x 7,5 cm x 3,5 cm malowana na kolor czarny.
Lampa liniowa LED idealnie sprawdzi się do oświetlenia biura, hotelu, magazynu, lokalu usługowego.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | oprawa podtynkowa |
| Seria: | LED line |
| Główny materiał lampy: | wysokiej jakości aluminium |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc | 40W |
| Barwa światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 4400lm |
| Współczynnik oddawania barw | CRI Ra >80 |
| UGR | <19 |
| Power Factor | 0,9 |
| Wymiary | 121,5 cm x 7,5 cm x 3,5 cm |
| Dodatkowe akcesoria | uchwyty (sprężyny) montażowe do GK |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Oprawy downlight spot
- typ oprawy podtynkowa / wpuszczana
- kolor dominujący czarny
- ilość źródeł światła 1
- typ źródła światła moduł LED
- regulacja kąta świecenia nie
- klasa szczelności IP20
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

