Lampa wisząca LED liniowa biała 120 cm 4000 Samsung chip 2w1
Kod produktu: 013330
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca liniowa LED 120 cm 4000K 40W Samsung chip
Piękna i nowoczesna lampa wisząca z nowoczesnym źródłem światła LED oparta o diody marki Samsung. Uniwersalny system montażu pozwala oprawę zwiesić lub przymocować natynkowo. W komplecie otrzymują Państwo komplet zawiesi oraz uchwyty nastropowe.
Lampa liniowa LED o długości 120 cm ma moc 40W i emituje strumień świetlny na poziomie 4400lm. Barwa światła: biała dzienna 4000K. Lampa charakteryzuje się niskim współczynnikiem UGR 21.
Lampa o wymiarach 120 cm x 6,7 cm x 7,9 cm malowana na kolor biały
Lampa liniowa LED idealnie sprawdzi się do oświetlenia biura, hotelu, magazynu, lokalu usługowego.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | oprawa wisząca |
| Seria: | LED line |
| Główny materiał lampy: | wysokiej jakości aluminium |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc | 40W |
| Barwa światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 4400lm |
| Współczynnik oddawania barw | CRI Ra >80 |
| UGR | 21 |
| Power Factor | 0,9 |
| Wymiary | 120 cm x 6,7 cm x 7,9 cm |
| Długość zawiesia | 120 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

