Lampa wisząca żyrandol klasyczny 10xE14 TWIST X 2767
Kod produktu: 2767
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Klasyczny żyrandol TWIST X 10xE14 2767 Nowodvorski
Seria klasycznych sufitowych lamp wiszących Twist to klasyczne formy które idealnie rozświetlą Twoją przestrzeń i nadadzą wnętrzu niesamowity klimat.
Lampa w stylu neogotyckim o dominujących kolorach brązu i złota.
Bogata gama kolorów i różne rozmiary lamp z tej serii dadzą Ci wiele możliwości dostosowania do każdego wnętrza.
Lampy Twist produkowane są w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Oprawy przystosowane do żarówek E-14 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | wisząca |
| Seria: | TWIST |
| Główny materiał lampy: | metal |
| Kolor główny produktu: | złoty, mosiądz |
| Rodzaj trzonka: | 10 x E14 (brak żarówek w komplecie) |
| Możliwość zapalania (podział sekcji) | 5+5 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 10 x 40W |
| Wysokość: | 49 cm |
| Długość całkowita | 120 cm |
| Średnica: | 73 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Biały
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Tkanina
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 4 źródła
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

