Kinkiet SUNRISE LED drewno Nowodvorski 7652
Kod produktu: 7652
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet SUNRISE LED Nowodvorski 7652
Seria nietuzinowych lamp w drewnianym wykonaniu to eleganckie formy które idealnie rozświetlą Twoją przestrzeń i nadadzą wnętrzu niesamowity klimat.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Seria: | SUNRISE LED |
| Główny materiał lampy: | drewno sklejka |
| Kolor główny produktu: | brąz |
| Strumień świetlny | 520 lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Moc źródła światła: | 12W |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Odległość od ściany | 4 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

