Lampa wisząca szklana Retro Markslojd 107132 czarna
Kod produktu: 107132
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Retro Markslojd 107132 szklane klosze E27
Lampa wisząca w formie trzech szklanych kloszy z czarnym wykończeniem. Jej elegancki design pięknie komponuje się we wszystkich wnętrzach dodając im charakteru. Transparentne przewody ze stalowymi zawiesiami o długości 150 cm. Istnieje możliwość regulacji długości przewodów.
W oprawie zastosowano trzonki E27 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 107132 |
| Źródło światła | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, stal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość lampy | 78,5 cm |
| Szerokość podsufitki | 15 cm |
| Szerokość klosza | 22 cm |
| Długość przewodu | max 150 cm |
| Kolor przewodu | przezroczysty |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

