Lampa wisząca kula złota kryształowa Rosendal 3L Markslojd 100524 zwis
Kod produktu: 100524
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Markslojd Rosendal 3L 100524 kryształowa złota E14
Klasyczna pałacowa lampa wisząca z niezwykle dekoracyjnym kryształowym żyrandolem ze złotymi wykończeniami. Zdobiona elegancka lampa w stylu glamour doskonale nadaje się również do powierzchni komercyjnych takich jak hotele czy restauracje.
Brązowy przewód o długości 150 cm. Wysokość lampy możemy też regulować skracając przewód.
W lampie zastosowano trzonki E14 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 100524 |
| Źródło światła | 3 x E14 |
| Maksymalna moc | 3 x 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, kryształ |
| Kolor główny | złoto, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Szerokość klosza | 40 cm |
| Wysokość klosza | 42 cm |
| Kolor przewodu | brązowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

