Lampa sufitowa plafon złota kryształowa Rosendal 3L Markslojd 100538
Kod produktu: 100538
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa plafon Markslojd Rosendal 3L 100539 kryształowa złota E14
Klasyczna pałacowa lampa sufitowa z niezwykle dekoracyjnym żyrandolem z wiszącymi kryształkami i złotymi wykończeniami. Zdobiony elegancki plafon w stylu glamour doskonale nadaje się również do powierzchni komercyjnych takich jak hotele czy restauracje.
W lampie zastosowano trzonek E14 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Typ | plafon |
| Model | 100539 |
| Źródło światła | 3 x E14 |
| Maksymalna moc | 3 x 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, kryształ |
| Kolor główny | złoty, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Szerokość klosza | 36 cm |
| Wysokość klosza | 34 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

