Lampa wisząca czarno złota MONZA BLACK / GOLD 7xG9 8W MLP6385
Kod produktu: MLP6385
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca czarno złota MONZA BLACK / GOLD 7xG9 8W MLP6385
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | MLP6385 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693763857 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w komplecie | Tak G9 LED |
| Maksymalna moc/źródło | 7x8W G9 LED |
| Strumień światła | 4480lm |
| Barwa światła | 3000K biała ciepła |
| Głębokość | 400 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 500-900 mm |
| Materiał | Metal |
| Kolor | czarno/złoty |
| Trzonek | G9 |
| Liczba ramion | 7 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Lampa produkowana w całości w Polsce z szczególną dbałością o każdy detal
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

