Kinkiet czarno złoty MONZA BLACK / GOLD 1xG9 8W MLP6332
Kod produktu: MLP6332
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet MONZA BLACK / GOLD 1xG9 8W MLP6332
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | MLP6332 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693763321 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w komplecie | tak G( |
| Maksymalna moc/źródło | 1x8W G9 LED |
| Strumień światła | 640lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Głębokość | 100 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Materiał | Metal |
| Kolor | czarny/złoty |
| Trzonek | G9 |
| Liczba ramion | 1 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Lampa produkowana w całości w Polsce z szczególną dbałością o każdy detal
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

