Lampa wisząca Zip skóra Markslojd 106805 szklana czarna zwis
Kod produktu: 106805
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Zip Markslojd 106805 szklana ze skórzanym wykończeniem E27
Oryginalna wisząca szklana lampa z wykończeniem z czarnej skóry zapiętej na zamek błyskawiczny. Niebanalny design i połączenie szkła z czarną skórą doskonale dopełnią wnętrze dodając im charakteru. Idealnie nadaje się również do powierzchni komercyjnych takich jak hotele, puby czy restauracje.
Czarny przewód o długości 350 cm z wbudowanym włącznikiem. Wysokość lampy możemy też regulować skracając przewód.
W lampie zastosowano trzonek E27 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 106805 |
| Źródło światła | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, skóra |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Długość przewodu | 350 cm |
| Szerokość klosza | 17 cm |
| Wysokość klosza | 28 cm |
| Kolor przewodu | transparentny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

