Lampa wisząca skandynawska Eagle Markslojd 1L 106551 biała skóra
Kod produktu: 106551
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Eagle Markslojd 106551 biała E27
Skandynawska lampa wisząca w formie okrągłego białego klosza z elementem wykończeniowym o wyglądzie brązowej skóry. Jej klasyczny design pięknie komponuje się we wszystkich wnętrzach. Przewód o długości 150 cm w kolorze białym. Istnieje możliwość regulacji długości przewodu.
W oprawie zastosowano trzonek E27 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 106551 |
| Źródło światła | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | stal, skóra |
| Kolor główny | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość oprawy | 38 cm |
| Szerokość oprawy | 35 cm |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Kolor przewodu | biały |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

