Lampa wisząca COSSINI 12L chrom złoto czerń kryształowa kula Auhilon JD8324-12 BL
Kod produktu: JD8324-12 BL
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty 24/7 Darmowa
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca COSSINI 12L złoto czerń kryształ 12xE14 Auhilon JX8324-5 GD
Projektantom udało się zadanie niezwykłe: połączenie trzech całkowicie rozmaitych stylowo elementów, w jedną bardzo efektowną spójną całość. Od zewnątrz mamy delikatną ażurową sferę, zaplecioną z metalu w kolorze złotym. Druciany szkielet w kształcie kuli, który nadaje lampie lekkości- jest otoczony ozdobnym pasem zbudowanym z kryształów. Kryształy te podświetlane przez ukryte za nimi żarówki wspaniale rozszczepiają światło i mienią się mnóstwem barw.
Lampa mimo swoich gabarytów ; 78 cm średnicy zaskakuje lekkością i wydaje jakby unosiła się w powietrzu.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Seria: | COSSINI |
| Główny materiał lampy: | stal, kryształ |
| Kolor główny produktu: | złoty/ transparentny |
| Rodzaj trzonka: | 12xE14 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 12 x 10W (brak w komplecie) |
| Wysokość całkowita: | 195 cm |
| Długość zawiesia | - |
| Średnica | 78 cm |
| Wysokość | - |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

