Lampa wisząca CINDI chrom MD4115-1-EGN Zuma Line
Kod produktu: 003064-026705
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Chromowana lampa wisząca CINDI Zuma Line MD4115-1-ECN
Nowoczesna lampa LED w pięknym nietypowym kształcie przypominający jemiołę. Wykonana z wysokiej jakości aluminium malowanego na kolor chromu.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | CINDI |
| Model | MD4115-1-ECN |
| Źródło światła | 10x G9 |
| Moc źródła światła | max 10x3,5W |
| Strumień świetlny | - |
| Barwa światła | - |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, aluminium |
| Kolor główny | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 80 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

