Kinkiet RANDO czarno-złoty 20002W-GD pierścienie Zuma Line
Kod produktu: 003064-026633
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Czarno-złoty kinkiet RANDO Zuma Line 20002W-GD
Nowoczesna lampa LED w pięknie przeplatających się pierścianiach czarno-złotych.
Strumień świetlny generowany przez lampę to 950lm.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Potrzebujesz konkretnej barwy światła. Nic prostszego! Wystarczy zwykły łącznik elektryczny, do którego podłączamy źródło światła. Sekwencja włącz/wyłącz zmieni temperaturę barwą pomiędzy światłem ciepłym, zimnym bądź neutralnym.
Specyfikacja:
| Seria | RANDO |
| Model | 20002W-GD |
| Źródło światła | moduł LED |
| Moc źródła światła | 18W |
| Strumień świetlny | 950lm |
| Barwa światła | 3000K/4000K/6000K |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, aluminium |
| Kolor główny | czarny/złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 21 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

