Lampa sufitowa na listwie SIRIO 4xG9 MLP8406
Kod produktu: MLP8406
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa SIRIO 4xG9 MLP8406
Lampy z rodziny Sirio wyróżniają się przede wszystkim bardzo prostą kompozycją. Tego rodzaju oświetlenie łączy ze sobą klosze kuliste, jak i podłużne. Sirio to to użyteczna lampa do pomieszczeń mieszkalnych, którą można z łatwością zamontujemy nad barem lub wykorzystamy jako oświetlenie stołu.
Podłużny kształt listwy wraz z różnymi kształtami kloszy zapewnia dobre doświetlenie powierzchni stołu, jak i całego wnętrza.
Metalowa powierzchnia posiada czarny odcień, połączony z białym zabarwieniem okrągłych kloszy.
Klosze tworzą intrygujące wykończenie oświetlenia i równocześnie przełamują czerń dominującą w tym rodzaju lamp. Do tego oświetlenia stosuje się żarówki LED G9
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | MLP8406 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693784067 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Maksymalna moc/źródło | 4xG9 25W |
| Strumień światła | - |
| Barwa światła | - |
| Głębokość | 10 cm |
| Szerokość | 64 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Materiał | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
| Kolor | CZARNY / BIAŁY |
| Trzonek | G9 |
| Liczba ramion | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Lampa produkowana w całości w Polsce z szczególną dbałością o każdy detal
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

