Kinkiet SIRIO 2xG9 MLP8404
Kod produktu: MLP8404
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet SIRIO 2xG9 MLP8404
Lampy z rodziny Sirio charakteryzują się przede wszystkim bardzo prostą konstrukcją. Tego typu oświetlenie łączy ze sobą klosze okrągłe, jak i podłużne. Sirio to to praktyczna lampa do pomieszczeń mieszkalnych, którą można łatwo zamontować nad barem lub wykorzystać jako oświetlenie stołu. Podłużny kształt belki wraz z różnymi kształtami kloszy zapewnia dobre doświetlenie powierzchni stołu, jak i całego pomieszczenia. Metalowa powierzchnia ma czarny odcień, połączony z białym zabarwieniem okrągłych kloszy. Klosze stanowią atrakcyjne wykończenie oświetlenia i jednocześnie przełamują czerń dominującą w tym rodzaju lamp. Do tego oświetlenia stosuje się żarówki LED G9.
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | MLP8404 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693784043 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Maksymalna moc/źródło | 2xG9 25W |
| Strumień światła | - |
| Barwa światła | - |
| Głębokość | 10 cm |
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Materiał | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
| Kolor | CZARNY / BIAŁY |
| Trzonek | G9 |
| Liczba ramion | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Lampa produkowana w całości w Polsce z szczególną dbałością o każdy detal
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

