Lampa ścienna kinkiet plafon LED ring Saturno czarny 25W LED ML8858
Kod produktu: ML8858
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienno sufitowa ring LED Saturno black 25W LED 4000K ML8858
Nowoczesny lampa LED Saturno to oświetlenie, które jest specjalnie zaprojektowane tak aby móc je zastosować jako lampę sufitową lub jako lampę ścienną. Wyjątkowy design połączony z energooszczędnością.
Na kolekcję lamp Saturno składają się lampy pierścieniowe ścienne oraz wiszące. Modele lamp Saturno znajdziesz nie tylko w dwóch wariantach kolorystycznych - matowym złocie i matowej czerni. Oferujemy Ci także różne wielkości ściennych i wiszących ringów ledowych - o średnicy 50 i 80 cm. Ścienne lampy pierścieniowe doskonale dopełnią nowoczesny wystrój łazienki - optycznie powiększą i rozjaśnią przestrzeń. Modele lamp wiszących Saturno to dwie propozycje idealne do różnych pomieszczeń. Ścienne lampy pierścieniowe mogą pełnić funkcję praktyczną i dekoracyjną w łazience czy przedpokoju. Mogą stanowić ramę okrągłego lustra, wpływając na codzienny komfort, kiedy podczas toalety czy wykonywania makijażu potrzebujesz doskonałego oświetlenia.
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | ML8858 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693788584 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak LED |
| Maksymalna moc/źródło | 25W |
| Strumień światła | 1400 lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Głębokość | 5,5 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Materiał | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| Kolor | czarny |
| Trzonek | - |
| Liczba ramion | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

