Kinkiet Saturno LED łazienkowy IP44 koło świecący ring 80cm czarny 46W LED ML8852
Kod produktu: ML8852
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet Saturno Black 46W LED ML8852
Nowoczesny kinkiet LED łazienkowy Saturno to oświetlenie, które jest specjalnie zaprojektowane do zastosowania w łazience. Kinkiety LED są wyposażone w diodowe źródła światła, które są energooszczędne i trwalsze niż tradycyjne żarówki. Nowoczesny model Saturno posiada klasę szczelności IP44 co pozwala montować go przy umywalkach, toaletach. Seria kinkietów Saturno doda eleganckiego i nowoczesnego wyglądu łazience.
Na kolekcję lamp Saturno składają się lampy pierścieniowe ścienne oraz wiszące. Modele lamp Saturno znajdziesz nie tylko w dwóch wariantach kolorystycznych - matowym złocie i matowej czerni. Oferujemy Ci także różne wielkości ściennych i wiszących ringów ledowych - o średnicy 50 i 80 cm. Ścienne lampy pierścieniowe doskonale dopełnią nowoczesny wystrój łazienki - optycznie powiększą i rozjaśnią przestrzeń. Modele lamp wiszących Saturno to dwie propozycje idealne do różnych pomieszczeń. Ścienne lampy pierścieniowe mogą pełnić funkcję praktyczną i dekoracyjną w łazience czy przedpokoju. Mogą stanowić ramę okrągłego lustra, wpływając na codzienny komfort, kiedy podczas toalety czy wykonywania makijażu potrzebujesz doskonałego oświetlenia.
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | ML8852 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693788522 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak LED |
| Maksymalna moc/źródło | 46W |
| Strumień światła | 2500 lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Głębokość | 17 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Materiał | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| Kolor | czarny |
| Trzonek | - |
| Liczba ramion | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

