Lampa ścienna kinkiet DOVER black czarny z wyłącznikiem Nowodvorski 9263
Kod produktu: 9263
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet regulowany z włącznikiem Nowodvorski DOVER black II 9263
Ścienna lampa regulowana w czarnym kolorze. Kinkiet DOVER wyposażony został w włącznik oraz przewód sieciowy do podłączenia do gniazda 230V.
Lampa Dover posiada wyjątkowe możliwości aranżacyjne dzięki długim przewodom od bazy do klosz wynoszącym po 5 metrów.
Dodatkowo dzięki dołączonym do kompletu uchwytom - przeprowadzamy swobodnie przewody tworząc loftową aranżację ścienną
Oprawa wykonana w dbałością i jakością w Polsce.
Oprawy przystosowane do żarówek GU10 (2x 35W max) - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa ścienna |
| Seria: | DOVER II |
| Główny materiał lampy: | stal |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Rodzaj trzonka: | 2 x GU10 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 2 x 35W (brak w komplecie) |
| Wysokość klosza: | 30 cm |
| Szerokość klosza: | 12 cm |
| Długość | regulowana (rys.) |
| Wysokość max. | regulowana (rys.) |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

