Lampa podłogowa Winston Markslojd mikrofon 106842 regulowana złota steampunk
Kod produktu: 106842
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowana lampa podłogowa złota Winston Markslojd 106842
Piękna lampa podłogowa Marsklojd Winston łącząca w sobie industrialny styl i nowoczesność. Przypominająca mikrofon na złotym statywie doda blasku każdemu wnętrzu i stanowi nie lada gratkę dla miłośników muzyki i audiofilów. Przewód długości 2 m z włącznikiem i regulowany uchwyt pozwala na łatwe ustawienie kierunku światła. Lampa Markslojd Winston to świetna propozycja jako oświetlenie do salonu. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby.
W oprawie zastosowano trzonek E14 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również w inne lampy o nieszablonowym designie.
Specyfikacja:
| Typ | lampa stojąca |
| Model | 106842 |
| Źródło światła | E14 |
| Maksymalna moc | 7W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z wtyczką |
| Wysokość całkowita | 155 cm |
| Szerokość lampy | 30 cm |
| Szerokość podstawy | 24 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Złoty
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

