Rendl oprawa naziemna Faros LED 3W 154lm 3000K 230V IP54 okrągła antracyt R11963
Kod produktu: R11963
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Rendl oprawa naziemna Faros LED 3W 154lm 3000K 230V IP54 okrągła antracyt R11963
Zewnętrzna oprawa LED FAROS która, dzięki swojej konstrukcji jest niezwykle uniwersalna. Może być wykorzystana jako lampa ścienna czy stojącą. Oprawa wykonana z aluminium odlewanego metodą ciśnieniową świecąca wokół własnej osi.
Klasa szczelności IP54 pozwala na stosowanie oprawy na zewnątrz (klasa IP54 -ochrona przed kroplami wody spadającymi lub rozpryskiwanymi pod dowolnym kątem (deszcz).
Specyfikacja:
| Typ | lampa naziemna |
| Model | R11963 |
| Źródło światła | LED |
| Maksymalna moc | 3 |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 154lm |
| Kąt świecenia | 90* |
| CRI | 80 |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | antracyt |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Klasa ochronności produktu | - |
| Sposób podłączenia | bezpośredni |
| Wysokość | 8 cm |
| Średnica | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Oprawy zewnętrzne
- Barwa światła ~3000K
- typ oprawy lampa najazdowa / gruntowa
- kolor dominujący antracyt / grafit
- styl oprawy nowoczesny
- czujnik ruchu nie
- czujnik zmierzchu nie
- źródło świata zintegrowane (LED)
- Kierunek świecenia dół
- klasa szczelności IP54
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

