Rendl lampa naziemna 3 punktowa TOPTOP S III 1xE27 230V antracyt IP67
Kod produktu: R13618
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Rendl lampa naziemna 3 punktowa TOPTOP S III 1xE27 230V antracyt IP67
Lampa LED naziemna z 3 okienkami do montażu na płytkach bez konieczności wpuszczania.
Barwa światła oprawy biała ciepła 3000K, kolor obudowy antracyt. Obudowa w klasie szczelności IP67.
Oprawa do oświetlenia pomostów, molo, która nie wymaga wpuszczenia idealnie sprawdzi się jako piękne oświetlenie akcentowe.
Specyfikacja:
| Typ | lampa naziemna |
| Model | R13618 |
| Źródło światła | LED |
| Maksymalna moc | 3x 1W |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 210lm |
| Kąt świecenia | 90* |
| CRI | 80 |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | antracyt |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Klasa ochronności produktu | - |
| Sposób podłączenia | bezpośredni |
| Wysokość | 5,3 cm |
| Średnica | 15 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Oprawy zewnętrzne
- Producent Rendl
- typ oprawy lampa najazdowa / gruntowa
- kolor dominujący antracyt / grafit
- styl oprawy nowoczesny
- czujnik ruchu nie
- czujnik zmierzchu nie
- źródło świata wymienne
- Kierunek świecenia dookoła
- klasa szczelności IP67
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

