Lampa biurkowa LED złota Zuma Line M3A
Kod produktu: 003064-014358
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa biurkowa LED złota M3A Zuma Line
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | M3A |
| Model | M3A LAMPA BIURKOWA ZŁOTA/GOLD |
| Źródło światła | LED |
| Moc | 12W |
| Barwa światła | 3000K-6500K (możliwość zmieniania barwy światła) |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | tworzywo sztuczne |
| Kolor główny | złoty |
| Stopień ochrony | - |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość | 22 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Złoty
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Tworzywo sztuczne
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła moduł LED
Kształt lampy
- Kształt lampy Inny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

