Lampa Biurkowa BLADE 5W LED Biała ML4668
Kod produktu: ML4668
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa Biurkowa BLADE 5W LED Biała ML4668
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | ML4668 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693746683 |
| Napięcie | 5V |
| Źródło światła w komplecie | TAK |
| Maksymalna moc/źródło | 5W |
| Strumień światła | 260 lm |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Głębokość | 26 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | - |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | - |
| Liczba ramion | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

